Autorka oraz prowadząca szkoleń

Wiktoria Kwiatkowska

Mieszkam i działam zawodowo w Bytomiu od 2014 roku. Dlaczego Bytom, ponieważ kocham to miasto.

Inwestuję w Bytomiu w nieruchomości, ponieważ podobają mi się budynki oraz ulicy w tym mieście.

OSK Kwiatkowski NIP 6263061611 REGON 528844491 też zarejestrowana w Bytomiu nie bez powodu. Chce działać i tworzyć właśnie w tym mieście, w którym jestem szczęśliwa.  

W Bytomiu są płacone podatki, w Bytomiu również siedziba firmy, natomiast działalność mam nadzieję wykroczy daleko za granicy nie tylko miasta ale i  Państwa.  

W Bytomiu również siedziba Spółki, w której spełniam się zawodowo jako kierownik Działu Marketingu. Wszystko się zaczyna w Bytomiu!

Prowadzone projekty marketingowe:

OSK Kwiatkowski to firma rodzinną, która obejmuje trzy kierunki działalności dopasowane do każdego członka rodziny:

– OSK Kwiatkowski, zapewnia naukę jazdy teoretyczną oraz praktyczną w języku polskim, rosyjskim i ukraińskim. Eugeniusz Kwiatkowski zawodowy kierowca z wieloletnim doświadczeniem działa zawodowo w Bytomiu, więcej można przeczytać na stronie internetowej, którą aktualnie tworze www.dobra-bezpieczna-jazda.pl

– tłumaczenia z języka polskiego na ukraiński oraz rosyjski i odwrotnie ze stroną internetową www.turlajew.pl Kierunek ten obrany celowo i mocno powiązany z działalnością OSK Kwiatkowski, ponieważ działalność OSK Kwiatkowski głównie ukierunkowana na nauczanie nauki jazdy osób rozmawiających w języku ukraińskim i rosyjskim. Kursanci OSK Kwiatkowski mają możliwość nie tylko się szkolić w znajomym języku, a również mogą otrzymać materiały szkoleniowe czy tłumaczenie wszelkiego rodzaju dokumentów i tekstów. Profesjonalne tłumaczenie w wykonaniu eksperta i jednocześnie mego syna Jarosława Kwiatkowskiego.

– trzeci projekt marketingowy niby wstępnie ciasno nie jest powiązany z działalnością OSK Kwiatkowski, ale tylko na pierwszy rzut oka. W 2014 roku zostawiliśmy w Ukrainie Spółkę szkoleniową, która działała w kierunku szkoleń handlowych, zajęć praktycznych dla handlowców oraz się szczyciła prowadzeniem gier biznesowych takich jak Mafia i Cashflow.  Mam nadzieje, że ten kierunek się odrodzi w Bytomiu i w Mafię będą grać zawodowo właśnie tutaj. Więcej na www.marketing-marketing.pl. 

Kandydat na Radnego miasto Bytom Eugeniusz Kwiatkowski 

Jestem kierownikiem działu marketingu w firmie spedycyjnej, do głównych obowiązków należy: pozycjonowanie firmy, tworzenie nowych produktów i usług, wejście na nowe rynki, rozwój nowych kierunków, budowa działu sprzedaży, opracowanie systemu szkoleniowego dla handlowców, zwiększenie sprzedaży.

W roku 2023  stworzyłam dział sprzedaży, praca którego jest bazowana na zaprojektowanych i wdrożonych procedurach handlowo-marketingowych, pozwalających na efektywne zarządzanie działem marketingowym oraz handlowcami, które dopiero zaczęły swoja przygodę w handlu.

Stworzyłam system szkoleniowy, pozwalający handlowcom w określonym terminie przejść drogę od młodszego spedytora do specjalisty ds. marketingu. 

Jestem Dyrektorem Wykonawczym w Spółce szkoleniowej.

W 2019 roku wprowadziłam na rynek produkty szkoleniowo doradcze firmy spedycyjno-celnej: szkolenia,  audyt, doradztwo.

Opracowałam oraz wdrożyłam w firmie szkoleniowej kodeks dobrych praktyk, w wyniku którego firma otrzymała Certyfikat SUS 2.0 uprawniający do dofinansowania szkoleń firmy z EFS.

Opracowałam i wdrożyłam w firmie spedycyjno-celnej program Inicjatyw pracowniczych, który w roku 2021 zdobył nagrodę główną PARP.

Opracowałam i wdrożyłam w firmie spedycyjno-celnej program szkoleń wewnętrznych, który w roku 2022 zdobył wyróżnienie PARP w kategorii Pracodawca Jutra.  

W ramach podsumowanie roku w TSL Silesia Sp. z o.o. otrzymałam dyplom za zaangażowanie, wytrwałość i skuteczność w działaniach marketingowych, operacyjnych oraz szkoleniowych.

Byłam uczestnikiem konkursu „Innowator Śląska 2022” oraz „Innowator Śląska 2023” w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo. Do konkursu zostały zgłoszone autorskie  szkolenia „Budowanie marki osobistej na rynku pracy”, „Marketing własnych produktów i usług”, oraz  „Zarządzanie sprzedażą”.

Jestem autorką branżowych artykułów z tematyki zarządzania I marketingu. W 2021 roku, w podsumowaniu jednego z branżowych portali,

uznana za jednego z najpopularniejszych i najbardziej dyskutowanych autorów artykułów o marketingu. 

Nie samą pracą człowiek żyje 🙂

Jezioro Przeczyckie, nazywane również Zalewem Przeczycko-Siewierskim.

Pasja, którą się urodziła przypadkowo, a dokładnie w miejscu pracy wśród wspaniałych ludzi i Kapitanów.

Kapitan Borchardt, Norwegia 2024

Jęzor Trolla, Norwegia 2024

Wapnica Świnoujście 2024

Zapraszam do współpracy